Меню
м.Вінниця вул. Порика 28
Пн-Пт - 10:00 до 18:00
Сб - 10:00 до 17:00
Нд - 10:00 до 15:00
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 10:00 до 18:00
  • Сб - 10:00 до 17:00
  • Нд - 10:00 до 15:00

ТЕНДЕНЦІЇ ЛАМІНАТУ 2022

ТЕНДЕНЦІЇ ЛАМІНАТУ 2022
Ламінована підлога — це стала тенденція в домашньому декорі на 2022 рік. Він стильний, доступний і простий у догляді, що робить його фантастичним вибором для тих, хто вперше купує житло, так і для досвідчених домовласників.

Він пропонує домовласникам доступний спосіб досягти зовнішнього вигляду дерева своєї мрії без високої ціни, яка часто буває зі справжнім деревом, а зносостійкі матеріали можуть прослужити сім'ї роками при належному догляді. Деякі агенти з нерухомості навіть кажуть, що це точка продажу, яка може збільшити вартість вашого будинку, тому не дивно, що стилі підлог, що ламінують тут, щоб залишитися.

Якщо ви хочете йти в ногу з тенденціями, що постійно змінюються, або шукаєте натхнення для майбутньої реконструкції, ознайомтеся з цими тенденціями ламінату на 2022 рік.
 
Ідеї ламінату для спальні
Спальні заслуговують на найкраще, щоб сприяти розслабленню і гарному нічному сну. Без килимів, які чіпляються за пил, ламінат є ідеальним доповненням до вашого будуару, оскільки його легко чистити та доглядати, і він так само довговічний, як інші варіанти підлогового покриття.
 


Підлоги з імітацією відновленого дерева судилося стати великою тенденцією у 2022 році. Перероблена деревина, перероблена з різних старих матеріалів та будівель, часто надходить зі старих настилів, деревини та сараїв, а також з більш незвичайних джерел, таких як винні бочки та спортзали старої школи. На жаль, через те, що регенерована деревина стала настільки популярною в останні роки, ціна на неї також досить висока.

Відновлена ламінована підлога, що імітує дерево, насправді не зроблена з справжнього матеріалу, а швидше імітує текстуру та колір, що знижує його вартість. Але він, як і раніше, може похвалитися тим різноманітним, унікальним стилем, якого прагнуть багато людей. Суміш кольорів і тонів добре підходить для спалень, а завдяки зручній теплоізоляційній підкладці вам не доведеться бігти у ванну та назад, щоб не замерзнути пальці ніг.
 
Ідеї ламінату для кухні
Кухня є серцем вашого будинку і заслуговує на найкраще. Однією з найбільших тенденцій для кухонь буде ширше використання водостійкого ламінату. Донедавна ламінат мав мінімальну водонепроникність, і його рекомендувалося тримати подалі від таких місць, як кухні та ванні кімнати, щоб захистити деревину. Однак у 2022 році ми очікуємо побачити збільшення доступності ламінату, здатного протистояти розливам, краплям та загальному терміну служби на кухні.

Коли справа доходить до тенденцій покриттів для підлоги 2022 року, ключове значення має характер. Пошарпані та зістарені стилі під дерево рекламуються як ті, що будуть продаватись в наступному році, і цей стиль ідеально підходить для того, щоб допомогти вашому будинку відчути себе сільським та коханим. Цей зістарений вигляд також відмінно підходить для всіх любителів потертого шику та меблів у сільському стилі, додаючи деталі та текстуру до вашої оселі без зайвого безладдя.
 
Ідеї ламінату для вітальні
Якщо кухня — це серце вашого будинку, то ваша вітальня — це легкі, де ви можете дихати та розслаблятися. Заспокійливі кольори та улюблені текстури ідеально підходять для цього заспокійливого простору.

Побілені половиці — це тенденція, яка зростатиме в 2022 році через їх сільський стиль і розслаблюючу пляжну атмосферу. Крім того, прохолодні кольори також стануть великою тенденцією: всі відтінки сірого, білого та тону світлого дерева лідирують у чартах. Однак, якщо світлі, холодні тони вам не до смаку, ламіновані підлоги з широкими варіаціями можуть стати ідеальним вибором. Більш природні, більш темні тони дерева надають вашим полам клас і текстуру без необхідності використання важких килимків або килимів.

ламінат 2022, тенденції ламінату, ламінат для кухні, ламінат у спальню

Коментарі